Nepalkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Arknaule, Dhankuta, Kosi, Purwanchal: 56812

56812

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Arknaule, Dhankuta, Kosi, Purwanchal
Qytet :Arknaule
Rajon 3 :Dhankuta
Rajon 2 :Kosi
Rajon 1 :Purwanchal
Vend :Nepal
Kodi Postar :56812

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :NP-KO
gjerësi :26.95786
gjatësi :87.43277
Zona Koha :Asia/Katmandu
Koha Koordinuar Universal :UTC+5:45
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Arknaule, Dhankuta, Kosi, Purwanchal është e vendosur në Nepal.Kodi i saj është zip 56812.

Të tjerët u kërkohet në
Arknaule, Dhankuta, Kosi, Purwanchal,56812 ©2014 kodin postar Query