Nepalkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Khawrwang, Baglung, Dhawalagiri, Pashchimanchal: 33311

33311

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Khawrwang, Baglung, Dhawalagiri, Pashchimanchal
Qytet :Khawrwang
Rajon 3 :Baglung
Rajon 2 :Dhawalagiri
Rajon 1 :Pashchimanchal
Vend :Nepal
Kodi Postar :33311

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :NP-DH
gjerësi :28.20000
gjatësi :83.50000
Zona Koha :Asia/Katmandu
Koha Koordinuar Universal :UTC+5:45
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Khawrwang, Baglung, Dhawalagiri, Pashchimanchal është e vendosur në Nepal.Kodi i saj është zip 33311.

Të tjerët u kërkohet në
Khawrwang, Baglung, Dhawalagiri, Pashchimanchal,33311 ©2014 kodin postar Query