Nepalkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Chakkar, Dhanusha, Janakpur, Madhyamanchal: 45605

45605

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Chakkar, Dhanusha, Janakpur, Madhyamanchal
Qytet :Chakkar
Rajon 3 :Dhanusha
Rajon 2 :Janakpur
Rajon 1 :Madhyamanchal
Vend :Nepal
Kodi Postar :45605

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :NP-JA
gjerësi :26.78339
gjatësi :86.16433
Zona Koha :Asia/Katmandu
Koha Koordinuar Universal :UTC+5:45
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Chakkar, Dhanusha, Janakpur, Madhyamanchal është e vendosur në Nepal.Kodi i saj është zip 45605.

Të tjerët u kërkohet në
Chakkar, Dhanusha, Janakpur, Madhyamanchal,45605 ©2014 kodin postar Query