Nepalkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Jorpati, Bhaktapur, Bagmati, Madhyamanchal: 44806

44806

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Jorpati, Bhaktapur, Bagmati, Madhyamanchal
Qytet :Jorpati
Rajon 3 :Bhaktapur
Rajon 2 :Bagmati
Rajon 1 :Madhyamanchal
Vend :Nepal
Kodi Postar :44806

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :NP-BA
gjerësi :27.66571
gjatësi :85.58467
Zona Koha :Asia/Katmandu
Koha Koordinuar Universal :UTC+5:45
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Jorpati, Bhaktapur, Bagmati, Madhyamanchal është e vendosur në Nepal.Kodi i saj është zip 44806.

Të tjerët u kërkohet në
Jorpati, Bhaktapur, Bagmati, Madhyamanchal,44806 ©2014 kodin postar Query